Asset Publisher Asset Publisher

Terminarz, rezerwacje

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych okolic i zapoznania się z przebiegami ścieżek dydaktycznych. Zorganizowane grupy, po uzgodnieniu terminu, mogą zwiedzać ścieżki z leśnikiem-przewodnikiem.

Nadleśnictwo Przemków prowadzi edukację leśną w oparciu o Program Edukacji Leśnej Społeczeństwa w Nadleśnictwie Przemków na lata 2014-2023.

Chętnie dzielimy się wiedzą na temat bogatej przyrody, którą na co dzień otacza nas w pracy. Prowadzimy zajęcia zarówno z dziećmi  młodzieżą jak i dorosłymi o różnorodnej przyrodniczej tematyce. Najmłodsi mogą dowiedzieć się jak natura zwiastuje nadejście kolejnych pór roku, dostają wskazówki na temat tego, jak zachować się w lesie, poznają także codzienną pracę leśniczego. Prelekcje i pogadanki prowadzone są w szkołach, ale także w lesie - na łonie natury.

Wszystkie zajęcia prowadzone są bezpłatnie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Anną Findysz pod numerem telefonu  (076) 8 32 04 15


Asset Publisher Asset Publisher

Back

Sprzedaż choinek

Sprzedaż choinek

Nastał grudzień, malutkimi kroczkami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Do pełni szczęścia brakuje pięknej choinki i prezentów pod nią. Wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom Nadleśnictwo Przemków informuje, że w dniach 20-23 grudnia w godzinach od 8 do 14 na terenie byłej szkółki leśnej w Szklarkach będzie prowadzona sprzedaż choinek świątecznych. Serdecznie zapraszamy.

Cennik choinek znajdą Państwo poniżej.